Firma Transportowa Mirex Mirosław Bisaga powstała w 1985 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija się w celu jak najlepszego świadczenia usług swoim Klientom.

Swoją działalność rozpoczynaliśmy oferując krajowy transport drogowy.
Od 1997 zakres ten został poszerzony o transport międzynarodowy, który na chwilę obecną stanowi podstawę naszych usług.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, którą stale powiększamy –  obecnie to ponad 60 ciągników siodłowych wraz z naczepami typu mega (do 3m wysokości przestrzeni ładunkowej).
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze Klientów branży Automotive cechuje nas wysoka dyscyplina w zakresie punktualności i terminowości dostaw.

Nowoczesna flota oraz zespół doświadczonych spedytorów to gwarancja wysokiej jakości usług jaką oferujemy.

Zadowolenie Klienta jest zawsze na pierwszym miejscu dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym możliwym poziomie.

Nasza flota jest na bieżąco modyfikowana a sprzęt regularnie wymieniany na nowe jednostki.

W chwili obecnej wszystkie nasze pojazdy spełniają najwyższe normy emisji spalin – Euro 6 a bezpieczeństwo ładunku gwarantują naczepy wyposażone w pasy mocujące, maty antypoślizgowe oraz certyfikat XL.

Tabor

Przykładamy szczególną uwagę do jakości sprzętu z jakiego korzystamy. W celu jak najwyższych jakości naszych usług stale poszerzamy i wymieniamy sprzęt z którego korzystamy.

Nasz tabor stanowią auta roczne i dwuletnie. Głównie są to ciągniki siodłowe MAN z naczepami typu plandeka i firanka, z możliwością załadunku górą, bokiem i tyłem.

Auta spełniają normy emisji Euro 6, a wszystkie naczepy posiadają certyfikat XL code przez co Państwa towar jest w pełni bezpieczny.

Zapytanie ofertowe

MIREX

KONTAKT

BIURO

  tel. +48 604 158 053

  biuro@mirex.org

ADRES

ul. Mickiewicza 32, Skawina